38.4R ЗЕРНОВИЙ ЕЛЕВАТОР КОМБАЙНІВ CLAAS


ВІДТЕПЕР В НАЯВНОСТІ НА НАШОМУ СКЛАДІ В УКРАЇНІ!

ЗАМОВИТИ ЗАПЧАСТИНУ МОЖНА ПО ВАЙБЕРУ: 066-843-05-77.

Для замовлення по вайберу потрібно надіслати всі дані для відправки товару Новою Поштою: адреса Вашого відділення, ПІБ отримувача, номер телефону. Ми Вам зателефонуємо для підтвердження замовлення і вишлемо товар накладним платежем.

Виробник AGV Germany (Німеччина) / BEPCO (Бельгія)…


Даний ланцюг (елеватор, транспортер) використовується на зернозбиральних комбайнах Claas (Cat Lexion, Commandor, Compact, Corsar, Cosmos, Dominator, Europa, Lexion, Matador, Medion, Mega, Mercator, Mercur, Protector, Senator, SF, Tucano).

Всі ланцюги, елеватори зернові і колосові, транспортери похилої камери, приводу жатки для комбайнів всіх імпортних марок, виготовлені на замовлення німецьким виробником AGV Parts Germany (Німеччина).

Всі ланцюги можна придбати частково, тобто метрами. Або ж пачками по 5м. На вартість це не впливає. Ланцюги чи елеватор ми відправимо Вам в будь який населений пункт України із нашого складу, що розташований на території Волинської області.

Крок ланцюга 38.4 мм. Вартість одного метру ланцюга такого типу становить: 18$/1 метр.

 

Цепь (элеватор, транспортер) используется на зерноуборочных комбайнах Claas (Cat Lexion, Commandor, Compact, Corsar, Cosmos, Dominator, Europa, Lexion, Matador, Medion, Mega, Mercator, Mercur, Protector, Senator, SF, Tucano).

Все цепи, элеваторы зерновые и колосовые, транспортеры наклонной камеры, привода жатки для комбайнов всех импортных марок, изготовленные на заказ немецким производителем AGV Parts Germany (Германия).

Все цепи можно приобрести частично, то есть метрами. Или же пачками по 5 м. На стоимость это не влияет. Цепи или элеватор мы отправим Вам в любой населенный пункт Украины с нашего склада, расположенного на территории Волынской области.

Шаг цепи 38.4 мм. Стоимость одного метра цепи такого типа составляет: 18 $ / 1 метр.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

38.4R ЗЕРНОВИЙ ЕЛЕВАТОР КОМБАЙНІВ CLAAS

  • Код товара: 38.4R
  • Доступность: На складе
  • 738 грн.


Теги: 38.4R